Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek még a gyógyulásom...

Kkovax38 kérdése:

Mit tehetek még a gyógyulásom érdekében?

Figyelt kérdés
80 éves férfi vagyok. 2017 November 16-án csütörtökön este belázasodtam 38,9 fok. Észrevettem, hogy a vizeletem csíp. Lázcsillapítóval megszüntettem a lázam, és november 28-án elmentem az urológushoz, mert még mindig éreztem a csípést. Az urológus orvos ultrahanggal megvizsgált és vesegyulladásra felírt CIPRINOL 500 antibiotikumot. Sem az orvos sem a gyógyszerész nem figyelmeztetett hogy szedjek hozzá Normaflórt vagy egyéb hasonlót, nekem sem jutott eszembe. Egy hét múlva visszamentem az urológiára, tüneteim mindig nem múltak el, az orvos vizeletmintát vett és elküldte baktérium kitenyésztésére. Ekkor vettem egy 10 kapszulás ENTEROL-t, mert kínos bél és gyomorfájdalmaim voltak. Két hét múlva szintén az urológushoz mentem, akkora a kitenyésztés is megtörtént, majd az orvos felírt két doboz NITROFURANTOINA ARENA 100 mg tablettát, majd beutalőt adott vizelet minta leadására Január végén a laborba. A gyógyszer beszedése után Tőzegáfonya teát ittam Január 22-ig, állapotom nem változott, elmentem a gyógyszertárba, elmondtam mindezt amit itt leírtam, majd javaslatukra vásároltam egy 10 szemes WALURINAL MEDICAL tablettát, amit most szedek naponta 1-et. Állapotom mindig változatlan. Minden segítséget előre köszönök.

2018. jan. 25. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv, én sajnos nem értek az ilyen betegségekhez. De az biztos, hogy egy utólagos Normaflore-kúra hasznos lehet, mivel az antibiotikum miatt megváltozhatott a bélflóra.

Plusz a gyógynövények is jótékony hatásúak lehetnek, javasom a "füves Gyuri bácsi" honlapját:

[link]

2018. jan. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!