Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trómbózis vagy más?

Trómbózis vagy más?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt felszedtem egy két kg.. 3 trimeszterben többször is fájt a vádlim.. begörcsölt. Ma hajnalban arra keltem fel h mjndket lábam fáj mintha izomláz lenne. A bal lábfejembe bokámba szurkál a jobb lábam vádlija pedig mintha szét akarna esni és mintha zsibbadna az egesz jobb labam hideg futkos rajta.. elöbb nehezen vettem a levegőt is leeht ijjedtségembe ..szoval nindkét lábam fáj de a jobb vádlim majd leszkad. Hétfön voltam bicajozni szoval nen hiszem h attol fájna. Vagy letezik h pentekre van izomlázam. Csak 3 km ha mentem.. Hideg is ráz.. valaki tudna tanácsot adni mit tegyek. Vádlinat nezten nwm volt bedagadva .a jobb combom felsö resze is majd leszakad..

2018. jan. 26. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lilulni kezd vagy dagadni akkor ügyelet. Az is lehet hogy elfeküdted. De menj biztosra hívj fel ügyeletet! Kötelességük megnézni.
2018. jan. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek orvoshoz remelem fogad mert most masik van meg mondig leszakad a mind2 labam
2018. jan. 26. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dagadt be, nem trombózis.
2018. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszér gyulladást állapitottak meg.. remélem meggyogyul nem lesz komolyabb baj.
2018. jan. 27. 11:19
 5/7 Bunny0915 válasza:
Szia! Mi lett végül a lábaddal? Én az utolsó hétben vagyok és szúró, állandó labfájdalmam van. Múlt héten csináltak teljes vérképet. Csak a d dimer mutatná a trombózist vagy más érték is emelkedett lenne vajon?
2018. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedden megyek vissza dokihoz megint fajni kezdett nem hat ra semmi se vadgesztenye se más... kérek beutalot megultrahangoztatni meg kivizsgálni. Előzőleg lioton gélel kellett kennem meg szedni visszérre venotec tablettát.. talán kicsit jobb volz de miutan abba hagytam mrgint előjött..
2018. ápr. 1. 11:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Nézesd meg inkább te is érsebésszel en is azt fogom tenni
2018. ápr. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!