Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hörgöhurut gyuladás már 2...

Hörgöhurut gyuladás már 2 hete és semmi nem segít hova mennyek?

Figyelt kérdés
Két hete megfáztam és hörgöhurt gyulladásom lett, voltam orvosnál kaptam stodal szirupot homeovox tablettát cetede c vitamit meg inhalálni kellett, sajnos nem segített semmit és iszonyatosan fáj a melkasom fulladosan köhögök és alig kapok levegöt és asztmám van mellé de 1 éve tünetmentes gyógyszer nélkül. Azotan két orvosnál voltam és az egyik pihenést javasolt meg gyakori szelöztetést a másik pedig adot egy beutalot tüdögondozásra de oda csak másfél hét mulva kaptam időpontot és semmi gyógyszert a fulladásra, és ez már annyira rossz hogy a 2 éves fiamat tsztába se tudom tenni mert már az megterhelő és aludni se tudok. 14 hetes terhes vagyok. Mit csináljak? Hova mennyek? Sajnos mentőt nem hivhatok mert nem mehetek korházba nincs kire hagyni a fiamat.
2018. jan. 29. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyeletet hívd ki magadra! Lázas nem vagy? Gondolom a terhesség miatt nem akarnak adni antibiotikumot.
2018. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nincs lázam és nem is volt.
2018. jan. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!