Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sietős kérdés a baglyoktól!...

Sietős kérdés a baglyoktól! Az alábbi tünetekkel mehetek orvoshoz, vagy ezekre nem adna igazolást és elküldene? 16/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok halálos beteg, nem is vagyok annyira sz@rul, hogy ne élnék túl egy napot, viszont nem is vagyok fullos. Lehetséges, hogy kezdődő betegség tünetek?


-egész napos hőemelkedés

-egész nap olyan melegem van mintha 38 fokos melegben lennék nagykabátban, csak akkor jó amikor kint a hideg levegőn vagyok.

-néha enyhe hányinger

-közérzetem nem a legjobb

-órákon nem igazán ment úgy az odafigyelés mint szokott, ráadásul alig bírtam kivárni azt a 45 percet nyugton, ahhoz képest, hogy átlagos esetben egész nap nyugalomban végigviszem.


Nem lógni akarok. Nem is tanulok olyan rosszul (közel 4-es átlagom van), csak abból kiindulva, hogy már az előző héten is éreztem, hogy valami nem teljesen tökéletes, aztán tegnap sem ment túl jól magam. Persze, jó ha nem hiányzok, viszont minek bemennem ha nem tudok normálisan odafigyelni?

Eléggé parázok a dokimtól. leszögezte, hogy csak és kizárólag akkor ad igazolást, ha diagnosztizál rajtam valamit, elég ahhoz, hogy igazolást adjon rá, máskülönben mehetek Isten hírével, igazolás nélkül. A dokim holnap iskola után rendel 16:00-tól. Ma 09:00-tól rendelt, de úgy gondoltam kibírom, csakhogy az idegeim sincsenek acélból az osztályban az egész álló napos ordibálások közepette. Lényeg, hogy tartok, hogy ezek alapján nem adna semmit, plusz még ki is oktatna.



2018. jan. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs szerencséd a dokiddal. Nálunk meg se vizsgál, ránk se néz, tök normális torokra is bólogat, hogy "igen, nagyon piros", úgy osztogatja az igazolást, mint a cukrot.


Ha tényleg ilyen a dokid, szerintem nem hinne neked és azt hinné, hogy csak lógni akarsz. Valószínű, hogy elküldene, mert ezek nem látható és nem is komoly dolgok, amiket írtál. Esetleg panaszkodj extrém fáradtságra, mondd azt, hogy hiába aludtál otthon eleget, suliban is többször elaludtál, és olyan gyenge vagy, hogy alig bírtál hazamenni.


Szülői igazolással nem akarsz otthon maradni?

2018. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész napos hőemelkedés már csak jelent valamit.
2018. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Yog-Sothoth válasza:
Mondd azt, hogy hasmenésed is van, azt nem tudja ellenőrizni.
2018. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen, nem csípjük egymást túlzottan az öreglánnyal...

Szülői igazolás nem lehetséges. Egyrészt nemrég használunk el egyet, mert apámmal papír ügyeket kellett intéznünk, másrészt ugyan ő azt mondja, ha úgy érzem bajom van, menjek dokihoz, viszont igazolást szerezzek magamnak, az meg bónusz, hogy pár hónap múlva 2 napos esküvőre kell mennünk, amire kellene az a két igazolható szülői. Apám pedig nincs itthon mert éjszakás a munkahelyén, holnap este jön csak haza. Amúgy az igaz, hogy a suliban is mindig majdnem elalszok, csak jól tartom magam ahhoz, hogy iskolában nincs alvás, maximum szünetekben...

2018. jan. 30. 23:21
 5/6 A kérdező kommentje:
A hasmenést nem hinné el, és elég bénán hazudok, szóval eljátszani se tudnám azt amikor tényleges hasmenés után voltam néhány éve. A súlyomon is meglátszana, amit mindig ezer örömmel nézet meg. Egyből kiszúrná.
2018. jan. 30. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy köhögnèk a rendelőben, hogy azonnal szanatóriumban utalna:)
2018. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!