Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől köpök véreset?

Mitől köpök véreset?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 hete lettem figyelmes arra mikor beteg voltam és nagyon fájt a torkom hogy véreset köpök. Ki is volt száradva a torkom és folyton köhögésre ingerelt. Azóta a betegség alább hagyott de sokat köhögök nap közben és néha észre veszem hogy apró csíkban mintha vér lenne a köpetben. Ez mitől lehet ? 21 éves azért nem szeretnék meghalni. Orvos jelenleg tabu mivel 3 hete költöztem külföldre (írországba) és még se munkahely se semmi hozzávaló hogy orvoshoz tudjak menni. Szokott vérezni az ínyem is fogmosáskor meg pláne . Kis túlzással ömlik az ínyemből olyankor a vér. Mandulám nem lett kivéve talán az lehet az oka. Dohányozni viszont 3 hónapja nem dohányzom szóval kitudja :( kérlek valami segítséget adjatok . Köszi
2018. jan. 31. 01:04
 1/1 anonim válasza:

Az erek a torkodban elpattannak.

Vagy hörgö gyulladas

2018. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!