Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Közelgő halált...

Mi lehet ez? Közelgő halált jelez? 14/l

Figyelt kérdés

Már vagy 3 napja hasmenésem van, és egy pár napja hánytam is, voltam orvosnál, elvileg vírusos ferőzés.

Viszont iszonyat gyenge vagyok. Ma reggel nagyon szapora volt a szívverésem, azt hittem elájulok. Most amikor anya elment dolgozni majdnem elkezdtem sírni, mert hogy olyan érzésem van, hogy többett nem látom. Alig tudok felkelni olyan gyenge vagyok és gyenge érzem a végtagjaimat. Fáradékony is vagyok, minden perceben aludnék. Félek, hogy elájulook. Mi tegyek?? Ez normális??

Kardiológián most voltam, a szívemnek semmi baja elvileg.

Ja mellesleg nemsokára meg kéne jönnie a menzeszemnek. Nem tudom, hogy ez közrejátszhat-e benne. De tegnap jobban voltam ma meg megint szörnyen vagyok. Mi lehet ez?? Félek!

14/l



2018. jan. 31. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen hányós/hasmenős betegségek nagyon legyengíthetik a szervezetedet. Ha valóban ennyire rosszul vagy, hívd fel anyud és/vagy hívj magadhoz mentőt. Menj be mindenképp a kórházba infúzióért, attól jobban leszel. Valószínűleg kiszáradtál picit.


Meghalni nem fogsz ettől, ha még a kérdésed kiírásához is volt erőd.


Jobbulást!

2018. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit tultengenek benned a hormonok ugy erzem.

Ne legyel hipochonder, nem lesz semmi bajod 14 evesen.

2018. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuu,nem kell egyből hipochonderezni...

Kérdező igyál teát, vagy vízet, ha csak pár kortyot is,fél óránként legalább,de ha megy, legalább egy pohár.Folyadékot kell pótolnod.Én tavaly jutottam kórházba ugyan azzal,egész napos hányás, víz sem maradt bennem,infuzió lett a vége.Anyukáddal beszélj mindenképp,főleg ha rosszabb lesz.

2018. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk le, hogy nem halsz meg! Igyál folyadékot sokat, mert a hasmenéssel, hányással a víz csak távozik a szervezetedből. Próbàlj megnyugodni.
2018. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem vagy jol, hivd fel anyukadat, es menjetek be a korhazba. Vannak sajnos szelsoseges esetek am, es ellentetben az elozo hozzaszolasokkal, en nem mondanalak hipchondernek. Tudok sajnalatos esetekrol, mikor egyszeru virusfertozesbe halt bele valaki, illetve annak a szovodmenyebe. Mikor gimis voltam, az egyik srac influenzaval lement edzeni a konditerembe, es nem ment haza tobbet.

Szoval ha rosszul vagy, vagy az allapotod rosszabbodik, vissza kell menni az orvoshoz.

2018. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pff nekem 2 hónapja hányingerem van az epém miatt, boldog lennék, ha csak egy egyszerű vírusom lenne, ami könnyen elmúlna. Ja és én is 14 éves vagyok, de diétázom, összeszorított ajkakkal, de kibírom.


Tanulság: Mindig van valaki, akinek nálad szarabb.

2018. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6.Attól sajnos nem lesz kevésbé szar a másiknak, hogy neked is szar...
2018. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!