Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja itthon vagyok...

2 hónapja itthon vagyok vizsgaidőszak miatt, mégis folyton beteg vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szülőmtől, tesómtól elkapom a betegséget, szörnyű. Ki sem gyógyulunk.

Anyám gyerekek között dolgozik.


2018. febr. 2. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hónapok óta beteg vagyok, pedig voltam orvosnál amikor beteg lettem, de nem gyógyultam meg igazán.

Szerintem az is közre játszik,hogy ilyenkor vizsgaidőszakban sokat vagyunk otthon, stresszelünk, keveset mozgunk.

2018. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen semmi az immunrendszeretek így jártatok.


Én is gyerekekkel dolgozom, mégsem lesz beteg az egész család pláne nem folyamatosan.

2018. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedjetek TEVA C-vitamin rágótablettát immunrendzser erősítőnek, én egész vizsgaidőszakban azt szedtem.
2018. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennap 1000 mg C-vitamin, vegyetek gyömbért, szuper immunerősítő, tudom nehéz egy házban kerülni a betegeket de próbáld meg eseteg vegyél patikában kapható maszkot, szellőztessetek napjában többször, ilyenkor a stressz is közre játszik, de valószínűleg az immunrendszeretek is nagyon gyenge, az is baj, hogy idén nem volt olyan hideg tél, hogy a vírusok bacik elpusztuljanak, ebben az enyhe időben meg pláne csak szaporodnak. Menj el naponta fél órát sétálni, lehet az is jót tenne.
2018. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ráadásul nekem sajnos ahányszor lázas vagyok, kijön a herpesz is. Elmondhatatlanul rossz, van, hogy több is.

Ráadásul hiába szedek vitaminokat, elég, ha nem mos kezet, vagy beleköhög a levegőbe. Akkor szedjetek 5.000 mg-t is.

2018. febr. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!