Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sós tej lázat okoz vagy a...

A sós tej lázat okoz vagy a sós kávé?

Figyelt kérdés

Magyon szeretnél holnapra egy jo kis lázat mert holnap után 1 tz 2doga 1 felelés nagyon de nagyon nem szertnék menni ne mondjátok kérlek hogy nem tanultam ma a tz

3 orán kersztul csak tanultam meg irtam vázaltokat a gépbe alig maradt meg bennem valami a két dogára még semmit se készultem így is folyik az orrom meg kohogok kérlek irjatok nekem valamit hogy hogyan legyek lázas köszönöm előre is :)



2018. febr. 3. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam a sós kávét. Olyan rossz volt majdnem belehaltam. De lehajtottam. Aztán olyan rosszul lettem tőle hogy kihánytam, de ekkor újra éreztem az ízét ezért mégjobban hánytam. Borzalmas volt soha nem akarom többet. Még most is rosszul vagyok ha belegondolok az ízébe és hogy mit éltem át aznap. Idióta voltam, te ne csináld ha jót akarsz. Inkább tanulj vagy menj el az orvoshoz mondd hogy megy a hasad vagy hánysz és kiír. De ilyet ne csinálj. Amúgy meg a vasárnap előtted van még. Most aludj elfele és holnap bőven tudsz tanulni.
2018. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!