Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyiregyházán jo nőgyógyászt...

Nagypolett7036 kérdése:

Nyiregyházán jo nőgyógyászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Segitsetek nőgyógyaszt keresek már 3 ikhoz járok magánhoz de még mindig problémáim vannak. Elvagyok kenődve . Fizetek és mégsem jo még mindig .
2018. febr. 6. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Kiknél voltál eddig?

Én is magánhoz járok,igaz semmi komoly problémám nem volt eddig, csak fogamzásgátlót irattam fel, meg rákszűrés volt.

2018. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mátészalkán 2 hőz . Meg Nyiregyen Molnár Balázshoz .
2018. febr. 6. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig Molnár Balázsról jókat olvastam a neten. :/
2018. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mégis gyogyulatlan vagyok :(
2018. febr. 6. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok ajánlani egy remek nőgyógyászt, az egyetlen gond vele, hogy csak férfiakat fogad.
2018. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces!!!
2018. febr. 7. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Én írtam ide tegnap. Én Felföldi Róberthez járok. Olvastam róla neten jót és rosszat is, úgyhogy egyértelműen nem merem ajánlani. Mint írtam, nekem semmi panaszom nem volt eddig,nem is szültem,csak fogamzásgátlót irattam fel, meg egy rákszűrés volt. Ezeket letudta hamar. Velem kedves, normális volt, megnyugtatott, pedig mikor először voltam nála, szűz voltam mèg. Akárhányszor megyek, mindig tele a váró nála,nagyon sokan járnak hozzá, csütörtökön rendel délutántól. Nem tudom hogy panaszok kezelésében mennyire lelkiismeretes ezért akinek esetleg nincs jó tapasztalata vele, ne engem támadjon..

23N

2018. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad ezt velem :)
2018. febr. 7. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Remélem meg fog oldódni a problémád minél hamarabb!
2018. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Énis bizom benne. Már ideje lenne :(
2018. febr. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!