Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kezdjek az anyámmal, ha...

Mit kezdjek az anyámmal, ha beteg és nem tesz semmit a gyógyulása érdekében?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy édesanyám már legalább másfél hónapja köhög és most már be is van rekedve. Én úgy látom, hogy romlik az állapota, de nem hajlandó orvoshoz menni. De még otthon maradni sem pár napot és pihenni, meg meleg teát inni. Helyette cipekedik, mászkál a városban késő estig a hidegben, de még ha szakad az eső az sem tartja otthon. Ha otthon van, meg lemegy a poros pincét rámolni meg ilyenek. Nagyon aggódom érte mert már 75 éves. De nagyon makacs, és nem tudok rá hatni. Hiába beszélek vele, ha szólok veszekszik, meg az időjárás változásra, meg marhaságokra fogja a köhögését ami nem igaz és nem törődik az egészségével. Azt mondja nincs ideje teázgatni meg pihenni, mert annyi az elintézni valója, miközben nyugdíjas.
2018. febr. 8. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vigyel neki egy ajandekot, pl. egy koporso katalogust hogy melyik tetszik neki :)
2018. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ez elég.bunkó volt. Vegyel neki kohogescsillapitot. Valahogy vedd rá.,hogy vegye be, esetleg csempeszd bele az italaba :D
2018. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett az első...határozottan vicces hozzászólás. Jót nevettem. :)

Nem tudom mitől köhög, így nem kezdeném gyógyszerrel tömni egyrészt. Másrészt nem élünk együtt, így nehéz lenne naponta kétszer beletömnöm valamit, amiről nem is tudom, hogy használ e.

2018. febr. 8. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyes, ja, nagyon vicces vagy...


Anya hasonló tünetekkel került be a kórházba (köhögés, orrfolyás, "megfázásos-tünetek"), aztán hopp tüdőgyulladás, amivel intenzívre került és három nap múlva meghalt.


Szóval lehet poénkodni, csak érdemes?

2018. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mit csináljak vele? 😯
2018. febr. 9. 20:54
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Köszi, hogy a frászt hozod fám de tanácsot nem adsz....szerintem ez nem fair dolog.
2018. febr. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!