Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez epegörcs lehetett?

Ez epegörcs lehetett?

Figyelt kérdés

Már kétszer volt olyan hogy a szegycsontom alatt főlegg inkább jobb oldalt a bordám alatt görcsöltem de nagyon durván fájt. Sehogy sem volt jo próbáltam úgy feküdni hogy ne legyen olyan rossz de nem sokat segített aztán kb 2 óra után fokozatosan elmúlt. Ez eddig ketszer volt asszem 3 hét különbséggel.

A bilirubinom és az alkalikus foszfatázom (remélem jól írtam) magas a fosztofáz sokkal több a referenciánál. ( 50 tol 162 ig van a referencia es nekem 263 a bilirubin 23ig normális nekem 38)

Az epegörcs lehetett?


2018. febr. 10. 22:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam a bilirubin 28
2018. febr. 10. 22:03
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja es 14/L
2018. febr. 10. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehet. Nem ettél zsírosat, nehezen emészthetőt? Az orvos nem küldött el hasi ultrahangra? Kéne kérni, ha nem.
2018. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hat meg friss a verkep tehat csak hetfon megyunk hozza majd akkor mondom neki hogy szerintem epegorcsom volt.

Meg en elakartam menni orvoshoz vele de anyukam szerint azert van mert keveset mozgok (sokat mozgok ugy amugy).

2018. febr. 10. 22:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Mért lenne már attól görcsöd, hogy keveset mozogsz? Meg kéne nézetni ultrahanggal.

Egyébként ha epe, és a laboreredményed arra utal, arra jó a Rowachol nevű zöld kapszula, recept nélkül kapható, reggel étkezés előtt fél órával kell bevenni.

2018. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En is ezt kerdeztem tole hogy attol hogy a fenebe gorcsolne a hasam. De tudod o mindet jobban tud...
2018. febr. 11. 07:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Es ha meg fontos lehet akkor szinte havonta van garat gyulladasom es rengetegszer faj a fejem (de az lehet azert mert romlott a szemem)
2018. febr. 11. 07:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Most is fejfajas miatt kuldott vervetelre.
2018. febr. 11. 07:54
 9/13 A kérdező kommentje:

Es a konyokomon ilyen piros kidudorodo se szerusegek vannak amik viszketni szoktak.

Bocsnata higy ennyit iroo csak hirtelen ezek is eszembe jutottak.

2018. febr. 11. 07:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs összefüggés. Könyökdudorral a bőrgyógyászatra, látásromlással a szemészetre (attól simán fájhat a fejed, de az alváshiánytól is), szép sorban. A garatgyulladás az immunrendszered állapotára utal, az meg lelki okokra, de az is lehet, hogy nem kezeled ki eléggé, hamarabb abbahagyod a gyógyszert, hamarabb visszamész iskolába.
2018. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!