Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy gyomorvérzésem...

Lehetséges hogy gyomorvérzésem van?

Figyelt kérdés
Az előbb hirtelen elkezdett nagyon fájni a hasam és futottam a wcre és ment a hasam amikor megnéztem (igen megszoktam nézni milyen a székletem mindig) akkor láttam hogy nagyon sötét volt szinte fekete volt beírtam googleba és láttam valaki olyat írt hogy gyomorvérzés lehet vagy pedig olyat ehettem de nem ettem semmi furát mostanában csak két szelet csokitortát nem tudom hogy ettől lehet e de most nagyon ideges vagyok oly annyira hogy a kezem is remeg mert félek a több napos kórházba való befekvés miatt

2018. febr. 10. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
utóirat eléggé érzékenynek érzem a gyomrom mint ha nehezék lenne rajta
2018. febr. 10. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Pszichiátria orvosolja a problémád.
2018. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Menj a háziorvosodhoz, és kérj beutalót székletvizsgálatra. Megnézik mi a probléma.
2018. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A fekete széklet lehet gyomorvérzés, ha még fáj is a gyomrod, az nem túl megnyugtató. De lehet csak a csokitorta nem volt az igazi. Pánikolni még nem kell. Lehet venni gyorstesztet, ami kimutatja a szemmel nem látható vér jelenlétét is a székletben, esetleg azzal hamarabb megnyugszol. Amúgy nem hiszem, hogy ezzel befektetnek, egy 5 perces tükrözéssel (ami szerintem nem vészes, nekem volt pár) megnézik a dolgot. Menj el háziorvoshoz, ha nem javul a helyzet.
2018. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező soha ne az interneten próbáld diagnosztizálni magad úgysem fog sikerülni ha ez ilyen egyértelmű lenne akkor orvosokra sem lenne szükség
2018. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyomorvérzésnél a széklet fekete. Eltéveszthetetlenül fekete. És 95% ban alkoholistáknál fordul elő. Ne izguljál.
2018. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!