Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan letezik hogy nem múlik...

Olyan letezik hogy nem múlik a bőrgombám? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Voltam dokinal aki terbinafin kapszulat irt fel, es kiegesziteskent canesten kenocsot javasolt. 2hete szedem a kapszulat, 1 het utan mar napi 2t es elhasznaltam 1 canestent, canesten plust es egy lomexin kenocsot. A gomba terjed, mindennap uj potty, viszket. A mellkasom,hasam, combhajlat es mar a labam is kezd. Ja es voros, hamlik es kituremkedik kulonbozo formaban, meretekben. Valaki, barki akinek hasonloja volt? Megyek vissza a borgyogyaszatra igen, de addig is valami otlet?:s

2018. febr. 11. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félre diagnosztizált az orvos, más lehet a probléma.
2018. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gomba nagyon makacs tud lenni. Lehet nem jó a kenőcs, amit írt rá, és másik hatóanyag kell rá. Általában nem egyféle kenőccsel kezelik, hanem két félével. Az egyik szteroidos kell legyen. Naponta legalább ötször be kell kenni, és minden kenés előtt újból kell fertőtleníteni a területet, ha valóban gomba. A ruházatot is mosni, fertőtleníteni kell, mert visszafertőződsz. Sürgősen menj vissza a bőrgyógyászhoz!
2018. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem hamarabb pikkelysömör mint gomba, a gomba nem szokott ilyen szinten szétterjedni
2018. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rózsahámlás gyerekek...a sok kenocs irritalta a borom attol lett ennyire durvan voros. Mit ne mondjak...sokat er egy borgyogyaszati szakrendeles ahol a gombat osszekeverik egy teljesen artalmatlan rozsahamlassal.....pfu
2018. febr. 12. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az orvos állította fel a második diagnózist, aki az elsőt?
2018. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, mar maganrendelésen voltam
2018. febr. 14. 18:20
 7/7 anonim válasza:

Üdv,

Azért nem múlik, mert a"legális"szerek gyengék.


A külső felületi bőrgombára megoldás:

Kezeld a sebészek által használt professzionális bőrfertőtlenítő lemosóval.Használd a leírása szerint max. napi 3 alkalommal. Nagy választék van a speciális boltokban - ügyelj rá, hogy a bőrgomba ellenesség is szerepeljen a leírásában.


(Aljasság az, ahogy a magyar egészségügy a "gombairtáshoz" hozzááll.)

2018. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!