Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Limfóma? Vagy mástól is lehet...

Limfóma? Vagy mástól is lehet nyirokcsomó enyhe megnagyobbodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly nyáron tapintottam kimegy babszem nagyságú hosszukasabb nyirokcsomot a nyakam jobb oldalán, bal oldalon nem érzek semmit. Éjszakai izzadás ok nincs , nem vagyok fáradékony, nem fogytam, a csomó mozog nem fáj. De viszont 2 éve nyáron kezdődtek fogproblemaim, volt egy fogam amit szajsebeszeten vettek ki mert folyamatosan fájt és be volt gyulladva. És ez csak romlott a mai napig fogászat járok mert majdnem minden fogam rossz és általában begyulladnak. Most is van jobb és bal oldalt fent inyig letört fogam ami mutesre vár. De ezen kívül még sok szuvas fog. Lehet ettolnnagyobodott meg és azért nem megy Le folyamatos rossz fogak miatt. Mérete nem változott a csomónak már lassan 1.5 éve ugyanolyan. Igaz néha kisebb. De aztán ez a babszem nagyság marad meg.

2018. febr. 16. 08:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és hipochonder vagyok eléggé, ezért írtam, és kimaradt az hogy tavaly decemberben teljes vérvételen voltam , dokinak is mutattam a csomót, de csak az volt a papírra írva hogy enyhe nyirokcsomó duzzanat. A vérkép teljesen rendben volt. Azt mondták olyan mint egy újszülött egészséges csecsemoe 😂 22/F
2018. febr. 16. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz fogtól lehet, ha rendbehozatod a fogaid, akkor majd szépen visszamegy a csomó, de az is lehet normális nyirokcsomót érzel.
2018. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen lehet h normális mert az átmérője nem éri el az 1cm sem.mellesleg nagyon vékony is vagy mert 183cm vagyok és csak 63.5 Kg. Szóval annyira nem izgulok már mert ha más lenne 1.5 év alatt azért máshogy érezném magam. Még több csomót nem is érzem. Nemis keresem őket mert nem akarok diagnosztizálni magamnak. Elég volt kikeverdi a hipochondria ből ... Még van félelmem de már lényegesen enyhébb mint régen. :D
2018. febr. 16. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a fogaidtól van
2018. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nyirokcsomó, mutasd meg több orvosnak, egyrészt azért, mert több szem többet lát, és a világért sem akarlak beparáztatni, de a háziorvosok sok minden felett elsiklanak. Mindenesetre egyáltalán nem hiszem, hogy limfóma lenne.
2018. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!