Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mitől fáj a sípcsontom?

Elég érdekes ez a fájdalom, még nem éreztem hasonlót. A bal bokám és főleg a sípcsontom nagyon fáj elől. Ha nem mozdítom a lábam akkor nem érzem hogy baja lenne, nincs is feldagadva, nem vörös a terület, teljesen rendben van. Viszont amikor ráállok egy egyszerű séta is kínszenvedés, szinte a térdemig sugárzik egy csontig hatoló fájdalom ahogy ránehezedik a súlyom. Ha megnyomogatom azt a területet akkor egy nagyon egyhe fájdalmat érzek, össze sem hasonlítható az előzővel, az tényleg olyan mintha "csontból jönne".

Reggel így keltem fel, próbáltam nem erőltetni a lábam és csak annyit mozogni amennyit feltétlenül muszáj, de még így is sokkal rosszabb lett az állapota, hazafelé már szinte csak sájtítva tudtam sétálni.

Mi lehet ez? Kellene aggódom, esetleg orvoshoz menni vele vagy csak pihentessem? Esetleg a vizes ruhás borogatás érne valamit?

Egyébként nem erőltettem meg, legalább is nem rémlik hogy bármi megterhelő dolgot csináltam volna a napokban.

18/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: fájdalom, lábszár, sípcsont, boka, orvos, megerőltetés

febr. 16. 18:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fáj a sípcsontom, és van egy kis mélyedes is ott, ahol fáj. Mi lehet a bajom?
Mitől érzek melegséget időközönként, és érintésre fájdalmat a jobb sípcsontom belső felén?
Kb félpercig futok és utána sípcsontom egyszerűen belenyilal a fájdalom és utána le kell állni a futással piheni utána megint félperc és megint fájdalom és ez már nagyon nagyon...
Ha kb 2 hete naponta kb 2-szer pár mp-ig fáj a bal sípcsontom egy részen, az nem azt jelenti, h csontrákom van, ugye?
A sípcsontom alsó részén van egy mélyedés utána meg egy kis dudor kb 1 cm, mitől lehet? Bővebben lent
A bal sípcsontom sajog, úgy érzem abban a lábamban nincs elég erő. Mitől lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!