Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a sípcsontom?

Mitől fáj a sípcsontom?

Figyelt kérdés

Elég érdekes ez a fájdalom, még nem éreztem hasonlót. A bal bokám és főleg a sípcsontom nagyon fáj elől. Ha nem mozdítom a lábam akkor nem érzem hogy baja lenne, nincs is feldagadva, nem vörös a terület, teljesen rendben van. Viszont amikor ráállok egy egyszerű séta is kínszenvedés, szinte a térdemig sugárzik egy csontig hatoló fájdalom ahogy ránehezedik a súlyom. Ha megnyomogatom azt a területet akkor egy nagyon egyhe fájdalmat érzek, össze sem hasonlítható az előzővel, az tényleg olyan mintha "csontból jönne".

Reggel így keltem fel, próbáltam nem erőltetni a lábam és csak annyit mozogni amennyit feltétlenül muszáj, de még így is sokkal rosszabb lett az állapota, hazafelé már szinte csak sájtítva tudtam sétálni.

Mi lehet ez? Kellene aggódom, esetleg orvoshoz menni vele vagy csak pihentessem? Esetleg a vizes ruhás borogatás érne valamit?

Egyébként nem erőltettem meg, legalább is nem rémlik hogy bármi megterhelő dolgot csináltam volna a napokban.

18/l



2018. febr. 16. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!