Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig fejfájós voltam, de az...

Mindig fejfájós voltam, de az elmúlt másfél hónapban a fájdalom jellege egyik napról a másikra megváltozott. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve vannak nagyon gyakori fejfájásaim. Régen volt benne egy rendszer, nagyjából 4-6 óra kellett ahhoz, hogy a legrosszabb szintre érjen: nem tudtam mozogni, beszélni, megérteni mások beszédét, enni, a szememet kinyitni. Hányni nem hánytam, aura nem volt, sem szédülés. Nagyjából az első két órában még hatott a gyógyszer, utána nem igazán. Ez időnként akár mindennapos is volt, de akadtak kisebb szünetek.

Január elején ez hirtelen megváltozott. A lefutási idő már 10 perc, vagy kevesebb. Hánytam is tőle, a gyógyszer alig hat valamit, a szédülés szinte állandó, ahogy a hőemelkedés, és a szemem környéki fájdalom is. A régi fejfájás az egészre terjedt ki, ez viszont csak a jobb oldalamra, de úgy, hogy a számat például nem tudom elhúzni olyankor, a testem jobb oldalán pedig a bőr, majdnem mindenhol érzéketlenebbé vált.

Nem szeretnék rögtön orvoshoz rohanni, így ha valaki ért hozzá, vagy élt már át hasonlót, annak nagyon örülnék! Köszönööm..



2018. febr. 18. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Pedig ezzel már bőven rohanni kéne az orvoshoz...sőt már rég el kellett volna menned.
2018. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Szinte biztos, hogy migrénes vagy, nekem sincs aurám és sokszor az egész fejem fáj tőle. Ahogy most is:-((( azon azért csodálkozom, hogy 10 év alatt nem látott egy neurológus.
2018. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan jellegűnek hangzik, amivel valóban el kellene menni egy jó orvoshoz, kivizsgálásra.
2018. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régen volt, de mostanra túl vagyok ezer féle vizsgálaton. Semmit nem találtak, csak mások a reakcióim jobb oldalt, és gyengébbek az izmaim. Ennek örülök is, csak az a probléma, hogy romlok tovább, és már napi két-háromszor random elalszok, meg a napok felére nem emlékszek. És a lábaim, már mind a kettő, az ujjaknál teljesen érzéketlen érintésre, közben meg állandóan fáj. Mindenem fáj. Kezdek picit ideges lenni.
2018. aug. 15. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!