Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan folyamatos szédülése, ami autóban utazva eltűnik, de ha megáll az autó, folytatódik? (Mal de debarquement szindróma)

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem ez van. Es mar honapok ota.

Neked is?

2018. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 10 hónapja. Neked?
2018. ápr. 26. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 100%osan biztos abban, hogy Ez van nekem, de kb Januar ota. Azota azert mar nem annyira extrem, de még mindig erzem ezt az allando lebegés érzést a fejemben..

Neked orvos diagnosztizalta?

2018. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem olyan intenzív, mint az elején. Közel sem. Hàt nem teljesen. Orvos azt mondta szorongas meg psziches de en tudtam, hogy nem, úgyhogy keresgéltem neten. Aztan kinyomtattan neki a leirast. Azt sem tudta, mi ez. De tovâbbküldött olyanhoz, aki szinten nem tudta de egyetertett, hogy ez lehet a bajom. Szóval az orvosokkal nem sokra mentem. Sajnos nem igazan ismerik ezt és könnyen ràmondjàk hogy psziches. Hiaba mondtam, hogy én mindig érzem, ahogy kinyitom a szemem. Azt mondta azert mert mindig aggódom...
2018. ápr. 27. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ugyanez:) szorol szora... remenykedjunk,hogy elmulik:)
2018. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom itt vagy-e még. Neked fekve is megvolt az érzés?
2020. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!