Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vese problémákat szerinted...

Vese problémákat szerinted komolyan kell venni? Gyulladás, felfázás?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A lehető legkomolyabban !! A vese tönkremenetele éppúgy halálhoz vezet, mint a súlyos májkárosodás.
2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem tavaly nem működött a vesém, szerintem a sok gyógyszer miatt. Hetekig megmagyarázhatatlanul rosszul voltam, hànytam, végére már nem láttam a làztól.

Még az orvos se vette komolyan, nert 20 éves vagyok. Elküldött, hogy vírus vagy, írt egy hányás csillapítót. Azt hihette, hogy kamuzom, higy 3 hete hányok.

Azóta utána olvastam, hogy súlyos akut vesegyulladás és bele is hallhattam, ha nem leszek a suliban rosszul és kapok időben antibiotikumot. De ha ott nem erősködnek, akkor hetekig még az lett volna. Hiába mondtam mindenkinek.

Ugyanígy a felfázást is otthon szoktam kikezelgetni, mert azért

2018. febr. 19. 21:18
 3/5 A kérdező kommentje:

*nem működött rendesen

*felfázás miatt nem megyünk orvoshoz

Mindig lecsesztek, hogy kitalálom. Most is nekem se tűnt fel, hogy a vesém miatt lehetek rosszul. Azt hitték kamuzom, rengeteget bántottak. Nem is fàjt a vesém nagyon, csak tompán szúrt, meg úgy éreztem mintha meg lett volna nagyobbodva.

És úgy tettrk a hiányzás miatt, hogy inkàbb ettem a Rubopfent energiaitalt, ami csak rátett.

Meg az orvos is, már amikor 5-szörre mentem, közölte, hogy vegyek terhességi tesztet. Na oda se megyek többet.

2018. febr. 19. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tönkre megy a veséd akkor ennyi volt. Vagy jarhatsz dialízsre vagy kereshetsz vesedonort
2018. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez akkut volt.

De az orvosok miért nem veszik komolyan, ha valaki hetekig beteg?

2018. febr. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!