Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek mi használt torokgyulla...

Nektek mi használt torokgyulladásnál?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 23:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már úgy értem spray ,vagy cukorka torokfertőtlenítő?
2018. febr. 19. 23:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Óránként 1 db. 1000 mg-os C-vitamin tabletta
2018. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Langyos jó sós vízzel gargarizálj! Tuti módszer. Nem kellemes, de tényleg hat.
2018. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt már nem is egy embertől hallodtam,és ezt addig emelni míg hasmenésed nem lesz tőle majd visszavenni!!

Nagyon köszönöm

És milyen c vit?

2018. febr. 19. 23:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne nyeld le a sós vizet, hanem gargarizálj, vagyis öblögesd a torkod, utána köpd ki a mosdóba! Hasmenés sem kell hozzá. :)
2018. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én langyos sós vízzel szoktam gargalizálni,szerintem ez a legjobb.De ilyenkor elmegyek gégészetre is,nekem ecsetelni szokták a torkom.Nem kellemes,de hatásos.
2018. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Dr. Lenkei féle 1000 mg-os C-vitamint szedem, de mindegy milyen gyártmány, csak 1000 mg-os legyen.
2018. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van egy régi családi módszer, brutálisan hatékony, de nagy önuralom és elszántság kell hozzá, nem mindenki vállalja be. Én használom és nálam tutira működik.


A módszer a sósvizes öblögetés extrém formája. Öntesz konyhasót egy kis tálkába, alaposan megmosod a mutató ujjadat, majd jó vizesen belemártogatod a sóba, hogy minél több rátapadjon. Ezután jön a java, nagyra táltod a szádat és a sós ujjaddal legyúlsz olyan mélyre a torkodban, amennyire csak tudsz, próbálsz minél több sót rákenni a torkodra. Nagyon öklendezős egyéneknek nem igazán tanácsolnám a kipróbálását, de egy kis önuralommal meg lehet csinálni.


Utána pár óráig nem szabad enni, inni, és célszerű naponta kétszer megcsinálni. Egy-két nap alatt a legdurvább torokgyulladást is lehúzza.

2018. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ezt szoktam csinálni,valóban hatásos.És Pharyngosept oldattal is ecsetelem a torkom,a vattapálcát ledugom a torkomon a gégémig és körbe kenegetem az egész garatom.Nagyon öklendezős!
2018. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Angised vált be. Fertőtlenít, lehúzza a gyulladást. Ja, meg mézes tea.
2018. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!