Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekő mérete hogy változik az...

Epekő mérete hogy változik az évek során?

Figyelt kérdés

Voltam 7 évvel ezelőtt egy hasi ultrahangon és most pár napja is voltam ilyen vizsgálaton. Mindkét alkalommal találtak epekövet, de szerencsére nem foglalkoznak vele, mert semmi tünetet nem okoz nálam.

Igazából igen nagy étkű vagyok és szó szerint vasgyomrom van, bármit bármivel megeszek gond nélkül. Zsíros kajákat vagy pl. bármilyen hagymát nyersen, brutál erős fűszereket, stb.


Ami érdekes, hogy 7 éve egy darab 9 mm-es epekövem volt, most pedig egy darab 6 mm-est mért az ultrahang.


Arra lennék kíváncsi, hogy az évek során hogyan változnak a kövek, ez még ugyanaz a 7 éves kő lehet, csak kisebb lett, vagypedig folyamatosan kopnak el a kövek és képződnek helyettük újak ilyen sokéves távlatban? A radiológus doki erre nem tudott választ adni.



2018. febr. 20. 12:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Attól függ,hogy fordult el a kő, mert az orvos csak síkban látja, térben nem!
2018. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ugyanaz az egy darab kövem van már 7 éve?
2018. febr. 20. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen úgy néz ki.
2018. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!