Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most agyvérzés?

Ez most agyvérzés?

Figyelt kérdés

3 napja feltűnt h picit szédulok ez elmult tegnapra meg volt egy kis hanyingerem hasfajasom .Aztan tegnap este ota a fulemben dobogast érzek rettegek hogy ez agyverzes :(

Másfélhónapja szültem ,ugy h szüles utan fertozest kaptam bent maradt placenta miatt


2018. febr. 25. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy is erelzárodás?:(
2018. febr. 25. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2018. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne, nem tudtak volna kiírni a kérdést. Vagy max így: eee mst aygve eeerzéé ééés.?
2018. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ónixkönny válasza:
XD
2018. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hipochonder vagyok, millioszor hittem már, hogy agyverzesem van, agydaganatom van, rákos vagyok, abból is tobbfelet, parkinson kor, vakbelgyulladas,gyomorverzes, infarktus. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Tudom mennyire rossz, a csaladtagjaim és allataim egeszsegeert is ennyire aggódok. Nem találtam még erre megoldást, de tudom mennyi stresszel és szorongással jár ez. Az egyetlen ami megnyugtat, hogy mennyiszer rettegtem és temettem magam és még mindig élek és a doki is mindig csak megmosolyog, hogy semmi bajom.
2018. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit dobogást a füledben érzel, az ártalmatlan. Ez nekem is szokott lenni. Időnként előjön, majd elmúlik pár nap alatt. Lehet egy kicsit megfáztál, és valami vírus ment át rajtad. Az agyi trauma nem ilyen tünetet okoz. Ha allergiától, vagy megfázástól van egy kis gyulladás a belső fülben, akkor az vezeti a hangot és ezért hallani szívdobogás szerű hangot. Ideg alapon is lehet féloldali pattogó, kopogó hangot hallani a fülben.
2018. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D
2018. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!