Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél tükrözés állami...

Vastagbél tükrözés állami kórházban. Teljes altatásban végzik, vagy csak bódításban, érezni valamit is?

Figyelt kérdés

#kolonoszkópia #vastagbél kórház
2018. febr. 27. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Állami kórházba vittem 83 éves édesanyámat, kértem az orvost, bódításban csinálja.Elbódította, semmit nem érzett, aludt végig.Sőt ruhában bódította, mikor aludt, akkor ápolónő lehúzta róla.Még aludt, mikor nagrágot ráhúzták, engem behívtak hogy költsem fel. Rögtön ébredt, felült, azt hitte még semmit nem csináltak vele. Simán jött a lábán kocsihoz, nem volt kába.

Kérjed az orvost, bódítsa el, ne csak fájdalomcsillapítót adjon.

2018. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Így lesz. Köszönöm a hasznos kommenteket!
2018. márc. 1. 16:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia,

megkèrdezhetem, milyen volt neki a vizsgálat?

Valószínűleg, èn is egy ilyen előtt àllok.

Köszönöm, előre is!

2023. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Punisher62 ***** válasza:

A vizsgálatnál bódítás kérhető. Van aki elalszik, van aki nem. De kísérő személy mindenképpen kell, mert 2 órát fektetik csak utána engedik haza.

( A bódítás nem altatást jelent!)

2023. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!