Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez még normális felfázásnál?

Ez még normális felfázásnál?

Figyelt kérdés

Pár napja felfáztam, sűrű inger, fájt, csípett, mikor wcztem. Tegnapra mar ez enyhült, voltam orvosnál, kaptam tőle gyógyszert, valami port, megittam vízzel ahogy kellett.

Inger mar egyáltalán nincs, es csak kicsit fáj. Most viszont olyan tompán fáj a derekam, kisugárzik a lábamba, tegnap óta nincs étvágyam, nem is nagyon ettem, csak ittam sokat, vettem be c vitamint, algopyrint.

Ezenkívül hasmenésem van, bár az lehet attól, hogy ugye nem ettem sok szilárdat, gyengének érzem magam, és a végtagjaim gyengék, olyan remegés van rajtuk. Ez is lehet attól, hogy nem igazan ettem?

Lázam egyáltalán Nincs, nem is volt, az orvos megnyomkodott és nem fájt sehol.

Ez csak a felfázás hatása, ugye?

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen, nagyon fontos lenne.

Köszönöm a válaszokat



2018. márc. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Monuralt kaptál esetleg?

A gyengeség lehet a nemevéstől, viszont szerintem az nem oké, ha fáj a derekad, mert lehet, hogy a felfázás miatt a veséd fáj. Nem tudsz visszamenni az orvoshoz?

2018. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt kaptam. Mondta az orvos, hogyha maradnak a panaszok, akkor pénteken menjek vissza, valószínűleg vissza is megyek, csak hétfőn már mindenképp szeretnék dolgozni, és félek, hogy valami más bajom van.
2018. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!