Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek jó lesz az eredménye?

Szerintetek jó lesz az eredménye?

Figyelt kérdés
Baràtomnàl nemrég diagnosztizàltak herevisszér tàgulatot (papírra az van írva G2) műteni fogjàk. Nagyon fàj neki menni se bír szinte. Jövőhéten kell mennie sperma vizsgàlatra. Ilyenkor mennyi az esély, hogy rossz lesz az eredménye? Vagyis ilyenkor , nagyobb az esély rà hogy rossz lesz az eredménye? A műtét következtével àltalàban jobb lesz az eredmény vagy rosszabb?? Köszönöm a vàlaszokat!

2018. márc. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A sperma eredménye? Nem tudom egy viszértágulat mennyiben befolyásolja a sperma minőségét. Szerintem semennyire. Azt sem értem miért ezen aggódsz a barátod közérzete helyett?
2018. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen aggódok miatta! De az eredményt se hagyhatom figyelmen kívül mivel az évben babàt tervezünk!!!
2018. márc. 8. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a fizikális teljesítményéhez van köze a sperma minőségéhez nem. Azt csak nézni szokták az ilyen beavatkozások előtt. Az én páromnál is nézték. Neki egy jóindulatú csomót vettek ki. Előtte is jó volt, meg utána is.
2018. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valakinél nagyon befolyásolja a spermaképet,valakinél meg egyeltalán nem.Ha rossz lesz az eredmény akkor biztosan az miatt van!Ha sokáig van visszér akkor károsithatja a hereszövetet,ami sajnos tartos állapot.Azért kérik a vizsgálatot,hogy megtudják mennyire rontja a fogamzoképességét,és a spermakulturábol kiderül van e esetleg baktérium benne,ami fontos egy operácio elött.Nyugi ha rossz is lesz az eredmény a mütét után jobb lesz.
2018. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!
2018. márc. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!