Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladásom van és nem...

Torokgyulladásom van és nem tudok aludni, mert elkezdek fulladozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
este sem tudtam, és most délután is amikor már annyira fáradt voltam hogy nem bírtam tovább, és elaludtam, nem sokkal után arra ébredtem hogy annyi minden lerakódott a légcsövemen, hogy teljesen elzárult a légutam, és majdnem megfulladtam. folyton ez van. és ilyenkor amikor erre felriadok, több másodpercig próbálok levegőhöz jutni, de nem megy, és csak miután erősen köhögni kezdek sikerül újra. ez nagyon ijesztő, és egyáltalán már nem is merek aludni. mit tegyek? már többször is volt torokgyulladásom, de ilyet még nem tapasztaltam.. igazi halálérzetem van utána.. sok mézet eszek, teát iszok, gyógyszert veszek, már nem is annyira fáj a torkom, de még mindig ez van ha elaludnék.
2018. márc. 10. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen szörnyű lehet, sajnos már én is fuldokoltam álomból riadva.

ACC LONG és a társai nem használnak, hogy a váladék feloldódjon? Ha nem beszélj egy orvossal, hátha vényre felírható erősebb gyógyszer segít! Jobbulást!

2018. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köptető
2018. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!