Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrpolipom lehet?

Orrpolipom lehet?

Figyelt kérdés
Elég régóta nem kapok normálisan levegőt az orromon, állandóan orrcseppeztem idáig. Ez kb. 1-2 éve megy így. Mindig abban bíztam, hogy elmúlik, hogy valami allergia, de az csak nem tart egész évben. :( Emellett gennycsomós, gennyes a torkom az még régebb óta. Van összefüggés? Ez orrpolip? A körülöttem lévők azzal vígasztalnak, hogy ha az lenne, nem használna az orrcsepp. Vélemények?
2018. márc. 15. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont hozzászoktál az orrcsepphez. Ha egy hétnél tovább használsz orrcseppet, akkor hozzászokik a nyálkahártyád, és amikor nem használod, jól beduzzad, erre újra használod, hogy elmúljon. Ez egy ördögi kör. De biztosat csak orr-fül-gégész tud mondani. Budapesti vagy? Mert abszolút nem mindegy, hová mész, ki lát el. Ha írsz privit, Budapesten tudok jót ajánlani.
2018. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1. Ezen is gondolkoztam már, ez még mindig jobb lenne :/ Megpróbálok leállni vele, hátha jobban leszek, de ha azután nem javul, doki lesz a vége. Köszönöm szépen a választ és a lehetőséget, de sajna vidéki vagyok, messze Pesttől. Azért még egyszer köszönöm!
2018. márc. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!