Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki keresztül ment már hasonló...

Aki keresztül ment már hasonlón az hogy bírta? És mi lett az eredmény? 22 évesen rák? Mivel tereljem el a gondolatom?

Figyelt kérdés
2 hete bele szúrt egy éles fájdalom a mellembe ahogy odanyultam éreztem egy mandula nagyságú csomót. Rögtön önvizsgálatot csináltam ahol több kisebb csomót is éreztem egészen a honaljamon át a felkaromig. Azonnal kertem időpontot egy magánkórházba ahol megultrahangoztak és kértek azonnal mintavételt. 1 hét meg megjön az eredmény. Két nap telt el de egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni.. munkába sem tudok koncentrálni.
2018. márc. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mentem keresztül rajta,de volt egy jó pár a családban ezzel...engedik egyáltalán hogy ebben az állapotban dolgozz ?Nyilván nem kis dolog,és az ember hajlamosabb jóval megjegyzni olyan dolgokat amikhez érzelmek fűződnek pl..Jó okod van rá hogy erre gondolsz,viszont csinálj valami újat,próbálj ki új dolgokat...hobbi akármi...foglald el magad olyan dolgokkal amik érdekelnek,ha mondjuk valami érdekel és csinálod,akkor abban nem fáradsz annyira...És élvezed is hogy csinálod pl akármilyen hobbi/szabadidős tevékenység...

Ha ebbe a szituba kerülnék,én biztos hogy a nem létező barátnőmmel lennék...de így nem dolgozhatsz...főleg ha olyan melód van ahol ovatosnak kell lenni nagyon..

2018. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimális esély, hogy rák. Fiatalon nagyon ritka. Szedjél növényi nyugtatót, az kicsit enyhít a feszültségen.
2018. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen nem tudja senki nem is nagyon akarom elmondani nem akarom h ezen csamcsogjanak. A párom támogat tegnap is elvitt kirándulni hogy ne ezen rágódjak. De este megint csak erre tudtam gondolni nyugtató teát ittam h aludni tudjak. A családban több rákos is volt.
2018. márc. 17. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ciklus előtt vannak ilyen csomók..
2018. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az 1cm-nél nagyobb cisztákat protokollból megszúrják. Mit írtak au UH leletben? Szerintem ne gondolj azonnal a legrosszabbra.
2018. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es, miért ne dolgozhatna? Eddig SEMMI baja nincs, csak talált pár vszeg normális csomót és most ráparázott.


Mellesleg a rák nem olyan, amivel ne lehetne melózni, és társai :)

2018. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!