Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért néz ki minden Down-kóros...

Miért néz ki minden Down-kóros ugyanúgy?

Figyelt kérdés

#Down-szindróma #egyformafejű
2018. márc. 20. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Egyáltalán nem néznek ki ugyanúgy.

Mindnek saját egyedi arca-alakja van.

Mért nem rögtön azt kérdezted, hogy mért van az, hogy minden néger szinesbőrű?

2018. márc. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Akkor te valószínűleg két dankórost láttál egész életedben, azok is ikrek voltak.
2018. márc. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondolsz, hogy miért vannak ugyanolyan testi jegyeik, mint mandulaszemek, kerek fej stb.

Genetika.

2018. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért, miért?

A négerek is ugyanúgy néznek ki. Meg a kínaiak. Meg a plázacicák. Szóval elég gyakori ez.

2018. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A kérdező kérdésében szerintem nincs semmi rossz... Mert én is láttam már egy jó pár Down-szindrómás embert és igen is nagyon-nagyon hasonlítanak egymásra, szinte már annyira mintha teljesen "ugyan úgy néznének ki". Természetesen tudom hogy nem 100% ban néznek ki ugyan úgy mert ha alaposan megnézné az ember akkor mindig találhatna valamilyen kicsi eltérést. De attól még az a megállapítás hogy a Down-szindrómás emberek nagyon hasonlítanak egymáshoz nem egy vélemény hanem egy tény. A kérdező kérdésére azonban pontosan nem tudom sajnos a választ én sem. De az biztos hogy köze van a 21. kromoszómapár hibás osztódásának.
2020. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért néznek ki mindannyian ugyanúgy, mert mindannyian rokonok.
2022. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!