Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyak mindkét oldalán,...

A nyak mindkét oldalán, szimmetrikusan, közvetlen a fülcimpa alatt található 2 kb ugyanakkora ovális laposabb dudor micsoda?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalon, jóformán ugyanazon a helyen van ott.

Nagyságuk kb ugyan akkora, csak a jobb oldali bizonyos mozdulatokra jobban kidudoridik (ekkor sem válik jellegzetesen láthatóvá, csak ha befeszítem a nyakam.)

Mi lehet ez, Valaki tudja?

Ha nyomkodom őket kissé feszes lesz a nyakam (sajnos hipochonder vagyok, sokat nyomkodtam) és érzékeny lesz az a terület A "dudorokkal" együtt. Nem hiszem, hogy nyirokcsomok, mert azokat érzem felettük ( nagyon picike, "gumis", nyomásra "ugráló" csomócskák)


2018. márc. 22. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Alighanem nyirokmirigy!

Ne nyomkodd! :-D

2018. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az normális ha egyik oldalon jobban kidudoridik leginkább bizonyos mozdulatokra mint a másikon? És kemény.
2018. márc. 22. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más. Ha nem fáj, nincs begyulladva. És akkor nem kell vele foglalkozni. Bár lehet igazad van, mert a nyirokmirigy inkább a fül mögött van, egészen a tövében.
2018. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!