Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemrég szorongàstól, és...

Nemrég szorongàstól, és pànikbetegségtől adódóan előjött egy elviselhetetlen szinte àllandó àlomszerű érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezeljem. Tik voltatok màr ilyen helyzetben? És ha igen , akkor hogy tudjàtok kezelni? Kezdem azt hinni hogy egyedül vagyok ebben, mivel csalàdomnak, baràtaimnak is màr elmondtam ezt az érzést,de ők nem értették meg, mivel nem volt nekik ilyen problémàjuk, ezért segíteni sem tudtak ebben..

2018. márc. 23. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt bizony. Deperszonalizáció a neve. Én nagyon szenvedtem tőle, sírtam, féltem, és ezt okozhatja szorongás (de nekem rásegített a gyógyszer is amit szedtem ilyenekre, nagyon felerősítette).


Szükséged lenne egy jó pszichológusra, mert a kóros szorongást kezelni kell, a pánikbetegséget is, és ezeknek lelki okuk van. (Ritka, de olyan is van hogy valami hormon hiánya okozza az agyban)

2018. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg rossz étrend is okozhatja. (Előző voltam)
2018. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak pszichológus tudna ebben segíteni ? nincs valami módszered amit használtál hogy elgyengüljön a tünet ? pszichológusok igen drágák, nekem meg pénzem jelenleg nincs rá :(
2018. márc. 23. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztkban ingyenes. Kerj beutalot a haziorvosodtol, ha szukseges a beutalo.

Ateltem, fel even keresztul. Most mar jol, jobban vagyok. Tobb a jo pillanat. De en segitseget kertem, mert nem birtam tovabb. Pszichologushoz jarok, igaz en nem ereztem akkor sem, hogy barmi lelki bajom lenne. De mar az is eros loket volt, hogy orvos latott es elmondta a velemenyet.

2018. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!