Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belgaz, szellentes? Sos? Megoldas

Belgaz, szellentes? Sos? Megoldas

Figyelt kérdés
Munkahelyemen rajtam rohogbek. Sajnos elkaptam valami betegseget es nem tudom eszrevenni amikor pukizok csak kijon magatol kis buborek formajaban. Nem tudom vissuatartani. A stresszre fokozodik, es tartos ules eseten jon ki leginkabb. Mar probaltam sok minfent. Espumisan, degasin, borsmenta tea, de nem haszbalnak. Emesztesi zavarra is gyanakszom, de lassan mar 3 hete szenvedek alig eszek, csak vizet teat iszok, meg szendvicseket, joghurtot eszek. Ez nagyon kinos nekem.egy hetig nem tudok elmenni gastroenterologushoz, viszont dolgoznom kell, felpuffadtan is. Kerlek adjarok tanacsot a szellentes ellen. Aktiv szen hasznalt valakinek? Mar azt is probaltam hogy nem ettem. De stresszre jon ki. Vagy nyugtato kene?

2018. márc. 24. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél normális enni valót. A joghurt engem is felfúj.
2018. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél meg mindent és fingjál nyugodtan. Én most is egyedül vagyok egy szobában és már széjjel rotyogtattam, pedig nem is itt lakom.
2018. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!