Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek sincs semmi...

Szerintetek sincs semmi bajom? Igaza van az orvosnak?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem háziorvoshoz miután több mint 2 hete beteg vagyok. Sima megfázás és köhögés hőemelkedéssel. Az első héten eszem ágában sem volt dokihoz menni, gondoltam, úgy sem tud mit csinálni, ki kell pihenni, majd elmúlik.

Kicsit több mint egy hét után jobban is lettem úgy 2 napra, majd visszaestem.


Így lényegében már 2 és fél hete folyamatosan hőemelkedésem van, nem tudok aludni a köhögéstől, többször befulladtam, fáj a tüdőm és véres a köpetem. A háziorvos, azt mondta, semmi bajom, pihenjem ki és ki akart írni 1(!) napra. Kiharcoltam, hogy legalább 3 napra írjon ki, hiszen egy napnál még a hétvége is hosszabb, mégsem gyógyultam meg. Egy napja itthon vagyok, semmit nem javult.


Szerintetek ez normális? Tényleg csak egy makacs vírus? Volt már valakivel hasonló?



2018. márc. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem kaptál? Szerintem cserélj háziorvost, ilyen tünetekkel alaposabb kivizsgálás kellett volna.
2018. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem írt fel. Meghallgatta a tüdőmet, azt mondta, tiszta. El is küldött röntgenre, de csak mert hitetlenkedtem, a röntgen sem mutatott semmit.


Azt hozzá kell tennem, hogy reggel mentem és gyakorlatilag minden reggel úgy kelek, hogy már semmi bajom és ahogy telik a nap, egyre rosszabbul vagyok.

De jelen pillanatban is ugyanúgy hőemelkedésem van, ugyanúgy "szürcsög" a tüdőm, szóval nem akar javulni.

2018. márc. 27. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj akkor délutáni rendelésre, amikor rosszabbul vagy.

És ha ez a véres köpet többször is előfordul, akkor - gusztustalan, de - gyűjtögess össze belőle egy kicsit valami gyógyszeres flakonba vagy mini befőttesüvegbe, és vidd el neki, hadd lássa...


Ha csak ritkán van délutáni rendelés, akkor próbálj meg másik dokihoz menni, vagy este az ügyeletre, hátha kifogsz egy felelősségteljesebb orvost.

2018. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem hallotta az isten barma, hogy az egyik tüdőm konkrétan össze van esve és.nincs légzéshangom. Sajnos a röntgen csak azt mutatja ki ha már nagy baj van. Véres köpet az nem játék. Ne hagyd magad lerázni! Tudom könnyű mondani de válts orvost ha ez ilyen mentörődöm.
2018. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mononukleózisod van, vagy ilyesmi, ha ilyen sokáig vagy beteg. Egy infektokógiai kivizsgálás nem ártana, szerintem utaltasd be magad oda.
2018. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!