Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meglehet bízni...

Szerintetek meglehet bízni egy borderline-os nőben aki szeret? És érzem is, h szeret. Csak sajnos nem tudok mellette midig! Van, h 2-3 napig.

Figyelt kérdés
szed rá gyógyszert

2018. márc. 27. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
kijavítanám: Nem tudok mellette lenni mingig.
2018. márc. 27. 19:21
 2/6 anonim válasza:
30%
Nőben megbízni soha.
2018. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz megbízás alatt? Abban nem bízol, hogy szeret téged? Vagy abban, hogy hűséges-e? Vagy abban, hogy szedi-e a gyógyszereit? Vagy abban, hogy igazat mond neked? Nem tudom, hogy a betegsége, hogyan kapcsolódik a kérdéshez? Tudod mi az a borderline? Ha érdekel akkor szívesen írok róla, akár itt akár privátban. Egyébként erre nincs gyógyszer, azt valószínűleg valamelyik mellékes tünetére kaphatja, pl. szorongásoldásra, vagy hangulatstabilizálásra, ha jeletkeznek nála pszichotikus tünetek akkor arra. De magát a borderline-t ez nem fogja meggyógyítani. Azt csak pszichoterápiával lehet hatékonyan kezelni pl. kognitív viselkedésterápiával. Ha nem tudsz benne bízni, (csak amikor mellette vagy?), akkor ez a kapcsolata eleve nem lehet pozitív.
2018. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
noben, kuytaban nem lehet megbizni, kutuaba meg csak csak
2018. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Ment az üzenet!!
2018. márc. 27. 21:31
 6/6 chuckyhawk ***** válasza:
100%
Pontosan annyira,mint egy bármilyen nőben.Szerintem.Én esetemben meg lehetett benne minden téren bízni.
2018. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!