Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet gyorsan lebetegedni?

Hogy lehet gyorsan lebetegedni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán vagyok beteg. Utálom az éjszakai műszakot, se elkérni nem tudom magam másikba, sem pedig szabit kérni. Hiba próbálok pebetegedni, nem megy. Pl sokszor úgy öltözöm, hogy nagyon fázzak. Leizzadok s direkt hidegre megyek, gyakran vagyok olyanbtársaságában, ha tudok, aki megfázott, de semmi.

Nem szedek semmi vitamint, zöldséget s gyümölcsöt is alig eszek, de egyszerűen már nem tudom hogy tudnék elérni egy kis betegséget, hogy betegszabira mehessek.



2018. márc. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy ilyen erős az immunrendszered. Hidd el, sokkal jobb egészségesen dolgozni, mint betegen otthon lebzselni...
2018. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell tényleg lebetegedni, mondd azt, hogy fáj a fejed és hánytál egész éjjel. Menj el az orvoshoz, fogalma se lesz, hogy mitől volt, betudja valami gyomorrontásnak, vagy vírusnak.
2018. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1

Nekem sokkal jobb lenne betegen otthon, nyugalomban, tisztaságban lenni, mint éjszaka alvás helyett bent rohadni éhbérért a ****os gép elött.

2

Gondolkodtam én is ezen, csak nincs nagyon merszem hozzá.

A napokban volt hasmenésem, de nem gondoltam elég oknak.

2018. márc. 27. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyalogasd végig a hatos villamos kapaszkodóit, de lehet, hogy az is elég ha nyitott szájjal felszállsz rá csúcsidőben.
2018. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Elég rossz tévhit az, hogy magyarország teljes lakossága Budapesten él.
2018. márc. 27. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért jobb éhbér helyett 60%-ot kapni táppénzen?
2018. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert ilyen kevés pénznél már teljesen mindegy. Amúgy is százalékra fizetnek s nem igen lehet elérni a 100%-ot. Heti 6-7 (néha 8, mikor gyorsváltásban kell visszajönni) napban, 3 műszakban, havi 1-2 hét 12 órában is 120-130at kapok, mikor haverom 2 műszakban, 8 órában szinte semmit téve 180at, csak mert van szakmája. (Holott ugyan azt csináljuk,)

Szóval összevethetetlenül jobban megéri. Szivesebben vagyok a barátnőmmel, mint hogy itt.

2018. márc. 28. 00:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ilyen rohadt frusztrált a legtöbb vidéki?
2018. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Élj meg ennyi pénzből a szabadidőd mellőzve s megtudod. Ha sokat kereshetnék nekem se lenne gondom.
2018. márc. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!