Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellékvese kifáradásra kapott...

Mellékvese kifáradásra kapott valaki szteroidot (Medrolt)? Hány minigrammal kezdte és meddig kellett szednie? Hatásos volt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kimutatták? Milyen tüneteid voltak? Mi volt a kivaltó ok? Nekem is ilyen gyanúm van sajnos. Ezért kérdezem.
2018. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyengeség, fáradtság, híg szintelen, szagtalan vizelet, depi, kattogás stb
2018. ápr. 3. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Húh...köszi az infót. Sajnos nem ismerem a gyógyszert én a sok pihenéssel, alvással, diétaval próbalkozom. Állítólag sok idő amíg elmúlik.
2018. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen az lenne a legfontosabb, plusz vitaminok, relaxálás stb
2018. ápr. 3. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szedek Medrolt, mert a vizeletemben sok volt a fehérje, ezért dagadtak a végtagjaim. Tehát más a nyavalyám, mint Neked. 32 milligrammal (Te millilitert írtál!) kezdtük és idővel (ahogy javult a vizeletben a fehérjecsökkenés) feleztük.Jelenleg 4 mg/napos tablettát szedek, állapotfenntartó adagként. Már régóta minden OK. Mint minden steroid a Medrol is nagyon figyelt adagolást kíván és cseppet sem gyerekjáték!!! Az én orvosom sem szívesen írta fel, mert néha árthat is, majdnem annyit, amennyit használ. Bízz az orvosodban!
2018. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pardon, minilitert írtál nem millilitert. Tévedtem.
2018. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!