Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak a lábgombával?

Mit csináljak a lábgombával?

Figyelt kérdés
Mostmár közel 3 hete kezeltem teafaolajjal a lábgombát. Semmi változás. Próbáltam a Canesten krémet is. Egyéb ötlete valakinek akinek beis vállt valami?

2018. ápr. 3. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha házi módszert szeretnél, akkor 20 %-os ecettel töröld át esténként. Reggel citromlével, mert az ecet büdös. Fertőtleníteni is kellene. 3 %-os hidrogénperoxid, vagy szaliciles szesz jó lesz. Patikában lehet kapni Exoderil krémet.
2018. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az exoderil krém jó?
2018. ápr. 3. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet kapni ecsetelőt patikában kifejezetten lábgombára. Használni kell a gombaellenes hintőporokat is. Régebben az Athlete's foot liquid néven lehetett ecsetelőt kapni. Ha van alapanyagod, garantált sikert érsz el a csersav-bórsav-szalicilsav + pentaklórfenol vizes oldalával (ecserelő). Ha két-három naponta veszel formalinos lábfürdőt, az is sokat használ.
2018. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda hogy 36 hetes kismama vagyok. Nem tudom hogy pontosan miket használhatok
2018. ápr. 3. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Beteg vagy. Gyógyszerre van szükséged. Nem teafára. Azt az italodba tedd...

A cipőt, zuhanyzót is ki kell fertótleniteni rendszeresen. Meg a papucsot. De legfontosabb: Egy igazi gyógyszer, ami hatásos.

2018. ápr. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Gomba ilyen szarságoktól NEM múlik el.


Tessék elballagni orvoshoz, ő ír fel gyógyszert, meg ad normális ecsetelőt.

2018. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közel 3 évig volt lábgombám....valaki írta itt gyakorin, hogy ecetbe áztatta és elmúlt. Na mondom próba szerencse.

Vettem 20%-os ecetből vagy 4-et.

Este, sorozatnézés közben áztattam vagy 5 napig (kb. egy vagy fél órát).

Nem volt változás. Aztán olyan 2 hét múlva arra eszméltem, hogy b.sszus! Már nem viszket...

Szóval nem volt egyből hatásos. Fura.

De! 3 éc szenvedés után, a hülyeségnek titulált praktika 3 hét alatt megszüntette.

2018. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közel 3 évig volt lábgombám....valaki írta itt gyakorin, hogy ecetbe áztatta és elmúlt. Na mondom próba szerencse.

Vettem 20%-os ecetből vagy 4-et.

Este, sorozatnézés közben áztattam vagy 5 napig (kb. egy vagy fél órát).

Nem volt változás. Aztán olyan 2 hét múlva arra eszméltem, hogy b.sszus! Már nem viszket...

Szóval nem volt egyből hatásos. Fura.

De! 3 év szenvedés után, a hülyeségnek titulált praktika 3 hét alatt megszüntette.

2018. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!