Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy nap hány hajszála hullik...

Egy nap hány hajszála hullik ki egészséges esetben? Nő vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy napi 100szálat írnak, de azt képtelenségnek tartom.

Nagyon el vagyok keseredve.


2018. ápr. 6. 22:50
 1/3 anonim válasza:
Ha ígyis úgyis sok hullik ki, de nem látsz változást a hajad sűrűségében, akkor nem betegség, szerintem.
2018. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hullott éveken át, és én sem hittem el ezt a "napi száz szál" dumát.

Sok mindentől lehet: pl. stressztől, gyulladt vagy lyukas fogtól, pajzsmirigy alulműködéstől...

Szóval ha stresszes vagy, akkor tegyél az ellen, és a hajhullás is meg fog szűnni. Menj el fogorvoshoz, nézesd meg a fogaidat.

Ha egyik sem, akkor kérj egy laborbeutalót a házidokidtól, TSH-t is nézzetek.

2018. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom nő vagy e. De tavasszal meg ősszel gyakran hullik a haj. Tudod ez vedlési időszak :D Vegyél dercos ampullát, vagy valamilyen drogériában kapható hajvitamint. Sajnos ezer oka lehet a hajhullásnak, pl. a vitamin hiány is.
2018. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!