Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Hetek óta furán...

Mi lehet ez? Hetek óta furán érzem magam.

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hete furcsa a közérzetem. Feszült vagyok, nyom a mellkasom, fáj a gyomrom, görcs van a torkomban, alig kapok levegőt. Legszívesebben ordìtanék olyan érzés. Hirtelen nincs erő a kezemben és a lábamban remegek. 23 éves nő vagyok. Van egy 4 éves kisfiam. Gondoltam rá hogy elmegyek orvoshoz de hezitálok rajta.. annyi minden itt van mostanában egyre több a munka, építkezés és tudom hogy mentség de nem merek el indulni...
2018. ápr. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő pánikbetegség a stressz miatt.
2018. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért laikusként ne diagnosztizáld a kérdezőt első :D Most nem gúnyolódni akarok, de ordíts! Jót fog tenni. :) Nagy rajtad a nyomás, és kicsit kikészültél. Nekem is volt ilyen időszakom. Olyankor le kell állni amennyire csak lehet és több időt fordítani a pihenésre. Tudom nehéz, mert ott a gyerek és a többit sem lehet gondolom félre tenni. De próbálj segítséget kérni, hogy legalább naponta legyen egy órád ami csak a tiéd. Ilyenkor ne gondolkozz. Hétvégén meg próbáld megoldani, hogy több időt tudj olyan dolgokra fordítani amik kikapcsolnak ebből a pörgésből. Ha tudnál sportolni az jót tenne. Különösen a futás, levezeti a feszültséget. Sajnos ha nem változtatsz ez egyre rosszabb lesz. Tapasztalat. :(
2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Frontin vagy Xanax segít
2018. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Az szuper lesz, egy kis legális drog mindent megold. Komolyan laikusok még gyógyszerrel is megetetnétek szegényt? Ez hihetetlen? Nehogy pihenjen szegény kimerült anyuka egy kicsit. Egyen nyugtatót, az mindent megold. :) Gratulálok! a nyugtató sajnos nem old meg semmit.

Főleg nem életmód változtatás nélkül. A nyugtatót egyébként sem erre találták ki, hogy bárki akinek összecsapnak a felhők a feje felett azonnal enni kezdje mint a cukrot, aztán rászokjon és még nagyobb baja legyen.

2018. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ess pánikba....ez teljesen normális, ha ennyi stresszes dolog ér....pici gyerek, építkezés, munka....ez bőven sok egy fiatal anyukának, meg egy idősnek is.
2018. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti a stressztől van, meg a folyamatos nyomástól. A relaxálás segíthet, fordíts több időt magadra, mert a szervezeted így jelez, hogy lassíts.
2018. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig jól mondja az 1-es.
2018. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!