Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet herpesz?

Ez lehet herpesz?

Figyelt kérdés
Januárban voltam nőgyógyásznál, mert kiütések jelentek meg szeméremtestemen. Összesen három különböző helyen. Doktor úr herpesz gyanújával (valamilyen)kenetet vett es felírt telviran kenőcsöt. Használni nem használt ahogy észre vettem, illetve a kiütések egy hét alatt elmúltak. Utána hónapokig nem kaptam vissza az eredményem, majd mikor vissza kaptam, 2hónap múlva egy másik doktortól, azt mondta náluk ilyet nem vizsgálnak de ő szerinte nem lehet az. Ez alatt az idő alatt kevesebb mint egy havonta kijöttek kiütések 2-3db. Most már ott tartok hogy egy hétre kijön és egy hétre elmúlik és vissza jön. Voltam bőrgyógyásznál ki egy gombára való krémet és oldatot írt fel. Azt mondta hogy ez nem herpesz. Hozzáteszem mikor látta már csak a helye látszott a kiütés nem. Éget, csíp és néha viszket is, a krém hűsíti kisidőre de nem mulasztja el. Gyakran van hüvelyi folyásom (túl nagy mennyiségben) és hüvelyi fertőzéseim. Erre gyanakszom de próbálok bő nadrágban járni és tisztasági betétet cserélni mindig. Több mint két éve volt párkapcsolatom, lehetséges hogy olyan rég kaptam el és csak most jött ki (hogyha) herpesz? Illetve nem igazán látok rajtuk vízszínű hólyagot inkább csak jól megduzad az adott helyen es egy hólyag szerű réteg van rajtuk (de az sem mindig.) különböző helyeken jön elő. Hogyan bizonyosodhatok meg arrol hogy herpeszem van-e? Mi a teendő ilyenkor, kihez forduljak? Hogyha nem az milyen dokihoz menjek hogy kivizsgálja mitől van?
2018. ápr. 12. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Borotvalkozas utan jonnek ki?
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, már január óta nem borotválkozom hátha jót tesz és nem kapok el több fertőzést
2018. ápr. 13. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!