Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdfájdalom, dagadás oka?

Térdfájdalom, dagadás oka?

Figyelt kérdés

55 vagyok, 2 éve a jobb térdem elkezdett fájni, alig tudtam menni, megdagadt.Háziorvos, beutaló reumathológiára, időpont 3 hónap múlva.Kaptam fájdalomcsillapítót, diagnózis: kopás. Gyógytorna, ultrahangos kezelés, ionfotorézis, stb.2 hétig, naponta ott voltam, vártam 3-4 órát minimum. Hatása szinte semmi.

Csak a fájd.cs.hatott valamennyire, de azt örökké nem szedhettem.

Aztán pár hét alatt kezdett javulni, igaz a lépcsőnjárás nem jó, meg leguggolni, letérdepelni azóta se tudok, de legalább járás közben nem fáj annyira.

De most újra előjött, nagyon fáj, bedagadt, alig tudok menni.Most újra várjak reumára hónapokig? Újra kezelések, amik semmit nem értek? Vagy van más lehetőség?



2018. ápr. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ortopédiára menj a problémával. Én is 55 éves vagyok, 5 éve kezdődött a térdproblémám, én azonnal ortopédiára mentem, azóta bár műtötték, de megoldódott.
2018. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm a tanácsot! Oda is beutalóval lehet menni?
2018. ápr. 18. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ortopédiàra kellett volna szerintem is mennie, és most is inkàbb oda.

Ugyanúgy hàziorvosi beutaló szükséges oda is.

A dagadàs ellen patikàban kapható fekete nadàlytô krémet próbàlja ki, illetve ez és a fàjdalom ellen is a jégzselé esténként jó megoldàs lehet.

Még csak orvostanhallgató vagyok, de ha esetleg valamit tudok segíteni elmagyaràzni, akkor igyekszem itt is vàlaszolni, de nyugodtan írhat üzenetet is:)

Sok sikert!

20/L

2018. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jégzselé jó ötlet, de legfeljebb 10 percig.
2018. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!