Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphatok agydaganatot ha...

Kaphatok agydaganatot ha okostelefon "függő" vagyok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és tényleg nagyon sokat használom (pl. Játszok, zenét hallgatok, Facebook, sorozatot nézek, stb.) Pár hete, talán 1-2 hónapja vettem észre hogy néha fáj a fejem. Amikor iskolában vagyok, vagy telefonozok, stb, de nem mindig. Ezenkívül tényleg az elmúlt egy-két hétben igen fáradt is voltam úgy egész nap. A látásom se a legjobb, de az most nem fontos. Apám is mindig mondja hogy rakjam le az át a Ki*aszott telefont. Eddig nem vettem komolyan, de most már kezdek félni. Szerintetek ezek "előjelek", vagy már kialakulhatott? Tényleg értelmes válaszokat kérek!

Ui. A telefon márkája/fajtája Huawei P9 Lite 2016. Nem tufom ez mennyire fontos, de leírom.



2018. ápr. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megfogsz halni agydaganat miatt :P
2018. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, én napokat szoktam ülni a gép előtt munka, hobbi célból semmi bajom nincs tőle, ha nem vagyok közelébe nem hiányzik nekem a számítógép. Én azt javaslom Probálj minél kevesebbet telefonozni, tehát menjél ki barátaiddal játszani az utcára stb.. hogy elterelje a figyelmed talán így tudsz leszokni róla. És igen van olyan betegség, hogy telefon-függőség, de ilyet még nem hallottam, hogy fáj az ember feje tőle, fáradság stb.. Nem azért, mert keveset alszol, eszel iszol?
2018. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Agydaganat válaszra: [link]
2018. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már kaptál...
2018. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

A fejfájás hátterében szerintem az áll, hogy:


1. Megerőlteted a szemedet

2. Nem iszol elég folyadékot

3. Agydaganat nyirokcsomó és here áttéttel, leukémiával és alzheimerrel

2018. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet sajnos.
2018. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!