Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen száj betegség lehet?...

Milyen száj betegség lehet? Forduljak vele orvoshoz mindenképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Par napja fajlaltam a torkomat, azt hittem kisebb megfazas, de egyre erosebb volt a fajdalom majd belenéztem a szamba es a szajpadlasom feher pontok jelentek meg. Inni tudok de enni ket napja szinte egyaltalan mert olyan fajdalmat okoz amitol meg a könnyem is kicsordul. Ecsetelovel kenegetem es tamtum verdevel fujom két napja de egyelore semmi javulas, sot mar oldalra a torkom fele is kezd fajni.. mindenkepp elkene vele mennem orvoshoz, vagy szerintetek ez a ket "modszer" eleg lesz a gyogyulasra?

(Kepet mellekelek, de eleg gusztustalan, talan igy aki ert hozza jobban megtudja mondani)

Köszönöm!

[link]



2018. ápr. 26. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyenből egyszerre csak egy nagy volt elég lassan múlik, svédkeserűvel kell öblögetni sokszor naponta
2018. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mandulagyulladás.

[link]

2018. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel jobb ha orvoshoz mész.
2018. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is jó lenne, ha látná orvos!
2018. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mandula gyulladas nem lehet mert nincs mandulam, es nem oldalt vannak a pontok, hanem egeszen a szajpadlasomon.. :(
2018. ápr. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!