Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthat?

Mire számíthat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm kérésére teszem fel a kérdést. Szegény nagyon maga alatt van. Hátha ti tudtok válaszolni a kérdésére.


Anyukájának 4 éve hasnyálmirigy rákot diagnosztizáltak. Eddig nem voltak tünetei (azaz nem tudok róla) de mostanában fáradékony és ingerlékeny. Továbbá sűrűbben szeretne családi napokat tartani együtt mert elterjedt nála. Azt mondja, hogy jelenleg még nem kell kezelni . De én féltem nagyon, Nem őszínte hozzám a betegsége terén. Továbbá kijelentette, hogy nem bánja, mert akkor apukánkkal lehet nemsokára.


Azt szeretném kérdezni, hogy van e köztetek vagy ismerősötök aki/akiknek hasonló problémája van?


Választ előre is köszönjük!



2018. máj. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs de akkor most ki kérdez? A barátnőd nevében kezded a kifejtést, majd a saját apukádat is bevonod. Ez zavaros. Valahogy ki kellene fejteni.


Sajnos az illető édesanyának ha eljön az idő, mennie kell.

Minden múlandó. Én is te is ő is, még e tablet is, amin írok.

2018. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Írtam, hogy maga alatt van szegény :( Ő írta, hogy posztoljam ki.


Köszönöm a válaszod!

2018. máj. 4. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
4 éve kezeletlen/kezelést nem igénylő hasnyálmirigy rák? 4 évvel a diagnosztizálást követően jelentkeznek a tünetek? Nem, itt valami bűzlik. Itt valaki hazudik, vagy félreértett valamit. Ha a barátnőd édesanyjánál 4 éve diagnosztizálták volna ezt a betegséget, már régesrég nem élne.
2018. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszöni szépen a választ!
2018. máj. 4. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondja, hogy jelenleg még nem kell kezelni ."

Ilyen daganatnál NINCS!. Tudomásom szerint a diagnózist követően azonnal megkezdődik a kezelés. Kimetszés, sugár, kemo. A kezelést csak abban az esetben nem kezdik el, ha a beteg ezt megtagadja.

2018. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hasnyálmirigy rákja lenne, akkor kezeletlenül (sokszor kezelve is), már nem élne 4 év után.
2018. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm és barátném is köszöni szépen a válaszokat.

Van mit megbeszélniük...


Igen, valóban sajnos így van ahogy írjátok.

Volt egy kedves barátnőm aki elcsúszott a jégen télen és beverte a jobb mellét ami miatt csomó alakult ki nála. Sajnos elrákosodott. Elejétől fogva kemoterápiára kellett mennie, kihullott a haja + egyéb mellékhatások.. Sajnos elterjedt mindenére, tavaly februárban vesztettük el....


Mégegyszer köszönjük a válaszokat!

2018. máj. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!