Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Kislányom testém...

Mit tegyek? Kislányom testém szemölcsöket találtam?

Figyelt kérdés
A 11 éves kislányom nemi szervém több mint 20 szemölcsöt találtam. Az uszodában kaphatta el. Mit tegyek? Nem akarom olyan orvoshoz vinni mert azért egy 11 éves kislánynak megviselhető lehet. Valakinek nincs valami házi praktikája. Esetleg ha várok vele és 3-4 héten belül eltűnhet?
2018. máj. 6. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak nő nőgyógyászok is, ha annyira megviselőnek találod. Orvos mihamarabb.
2018. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy az almaecet, citromlé is segíthet. Mennyire praktikus ott lent használni?
2018. máj. 7. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyire! Az orvos majd felír egy hatásos ecsetelőt, ne akard tönkretenni a kislány nemiszervét. Nem tudhatod, hogy milyen szemölcs pontosan. Ne várj vele, mert ha vírusos, akkor csak szaporodni fog. Tarts a gyereked érdekét a szemed előtt, ne azt a pillanatnyi kellemetlenséget, ami a vizsgálattal járhat!!!
2018. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz a kislánnyal,ha elviszed nőgyógyászhoz!Vannak gyermek rendelések is,mi is vittük tavaly a 7 éves lányomat.Nagyon kedves volt az orvos,semmilyen rossz élmény nem volt neki.Szinte hozzá sem ért!Ne úgy gondold el,mint egy rendes nőgyógyászati vizsgálatot.
2018. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát eléggé féltem(első gyerek) nekem rossz élményeim voltak annó. Minden esetre többem ajánlották ezt a citromossat, megprobalom hátha hat, ha nem akkor nincs más választás.

[link] itt egy link itt is írnak egykét dolgot csak nem átverés..

2018. máj. 7. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek...
2018. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne vidd, hadd szapododjon csak benne-rajta még jobban.


Az ugye megvan hogy szemölccsel suliba sem mehet?

2018. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nyugi, nem fog elmúlni...
2018. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felelőtlen szülő! Ne a gyereken kísérletezz!
2018. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként m8nek kérdezed meg, ha már előre eldöntötted, hogy nem akarod megoldani a helyzetet?
2018. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!