Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez normális...

Sankarea kérdése:

Szerintetek ez normális anyajegy vagy kórós, hogy 2 színű hol világsabb hol sötétebb?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok esetleg attól lehet sötétebb itt ott?Nem nőtt az évek alatt csak olyan csúnyácska azért aggaszt.Nem viszket nem akad el.Hátamon van gerinc mellett kicsivel.Szülés után mennék bőrdokihoz 1 hónap múlva.

[link]

Róla lenne szó



2018. máj. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már most menj el az orvoshoz, mert ez nem néz ki jól. Kétféle színe is van. Fiatal ismerősöm melanomás volt. Alig tudták megmenteni az életét. Ezzel nem lehet szórakozni, mert egy hónap alatt áttétet képezhet.
2018. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem fest vmi jól, bár a terhesség szokott fura dolgokat művelni a bőrrel. Viszont szülés után baromira nem lesz időd, alkalmad bőrgyógyászhoz rohangálni, a helyedben én még most elmennék, mire szülsz, begyógyul, és már a szövettan is meglesz. A melanoma gyors és alattomos betegség, nem szabad az ilyet halogatni.
2018. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát most még jobban parázok :(

Legutóbb mikor voltam csak annyit jegyszett meg a doki hogy "mirigyes" nem kell leszedni.Azóta nem is terjedt meg semmi gondom nem volt vele.mivel a hátamon van férjem nézte azt mondta teljesen rendben van.Ma megkértem fotózza le és akkor láttam hogy 2 színű,állítása szerint eddig is ilyen volt.😭😭😭

2018. máj. 10. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, csak tényleg mutasd meg egy jó dokinak már most. Nekem terhesség alatt kb 100 db fibróma keletkezett a nyakamon és a mellem alatt (ezek a kis bőrszínű bigyók, csak nekem sötétebb volt), májfoltos lett az arcom, szőrös a hasam... Szóval a hormonok tényleg tudnak fura dolgokat okozni. DE egy megmutatás nem áll semmiből. Nehogy ezen múljon bármi. Mostmár nem csak a magad életéért felelsz.
2018. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenképp le szeretném szedetni,hogy ne legyen gond később sem.
2018. máj. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!