Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Kezdek nagyon megijedni.

Szerdán voltam orvosnál, ami biztos, hogy egy vírusfertőzés a májamra húzódott, és kedden vissza kell mennem megnézetni, javult-e.

Viszont ma reggel elkezdett fájni a bal karom felső része (illetve inkább a vállam), néha a kulcscsontom/mellkasom felső része is, és átsugárzik a jobb karomba. Néha hőhullámaim vannak és nagyon leizzadok, de ennek annyira nem tulajdonítottam figyelmet, mert egy hete lázam van. A hasam felső része rendszeresen fáj, de inkább csak evés után, ezzel sem foglalkoztam, mert amúgy is diétára vagyok fogva, gondoltam, nem véletlenül. Viszont most utánaolvastam és nagyon megijedtem, tényleg lehet, hogy a helyzet infarktus-gyanús? Vagy valami más?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mellkas, kar, váll, fájdalom, szív, vírus, máj, infarktus, betegség

máj. 20. 12:10  Privát üzenet  

A válasz

mononucleosis.

legalább egy hónap mire meggyógyulsz, és igen, okoz májtünetet is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 13:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ohh igen, mondták, hogy ez a betegség, csak ezek szerint nem említettek minden tünetet, én meg elfelejtettem a nevét, ezért nem tudtam utánaolvasni. Köszi, ment a zöld kéz!

# 2/2Időpont máj. 20. 13:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi állhat a háttérben? Mire utalhatnak a panaszok?
Ezek a tünetek milyen betegségre utalhatnak?
Milyen betegségre utalhatnak ezek a tünetek?
Ezek a tünetek utalhatnak nyelőcsőrákra?
Mire utalhatnak a tüneteim?
Gerinc problémák. Milyen gerinc betegségekre utalhatnak? Orvoshoz természetesen menni fogok

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!