Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Kezdek nagyon megijedni.

Figyelt kérdés

Szerdán voltam orvosnál, ami biztos, hogy egy vírusfertőzés a májamra húzódott, és kedden vissza kell mennem megnézetni, javult-e.

Viszont ma reggel elkezdett fájni a bal karom felső része (illetve inkább a vállam), néha a kulcscsontom/mellkasom felső része is, és átsugárzik a jobb karomba. Néha hőhullámaim vannak és nagyon leizzadok, de ennek annyira nem tulajdonítottam figyelmet, mert egy hete lázam van. A hasam felső része rendszeresen fáj, de inkább csak evés után, ezzel sem foglalkoztam, mert amúgy is diétára vagyok fogva, gondoltam, nem véletlenül. Viszont most utánaolvastam és nagyon megijedtem, tényleg lehet, hogy a helyzet infarktus-gyanús? Vagy valami más?



2018. máj. 20. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mononucleosis.

legalább egy hónap mire meggyógyulsz, és igen, okoz májtünetet is.

2018. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh igen, mondták, hogy ez a betegség, csak ezek szerint nem említettek minden tünetet, én meg elfelejtettem a nevét, ezért nem tudtam utánaolvasni. Köszi, ment a zöld kéz!
2018. máj. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!