Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kizáródott aranyér felszívódása?

Kizáródott aranyér felszívódása?

Figyelt kérdés

Egy hete ismét kizáródott az aranyerem (talán a meleg, a stressz, vagy a kutya hozta elő illetve ki) Fájt mint a veszés, de nem az első szóval. Elmentem venni krémet rá( tudom szarnak a pofon ) A fájdalom nagy része elmúlt már inkább csak néha belenyilall, de a csomó még mindig kint van. Eléggé zavaró. Miután bennem most eszkalálódott 4 év után, hogy nem csak az az aranyér ami kizáródik és ott is marad, hanem székelés után ha előugrik, de visszamegy magától szintén annak számít. Ezután a tény után felvetődött bennem, hogy akkor nekem most tulajdonképpen rögösödött aranyerem van? Illetve volt eddig is már jó párszor? Ha viszont nem törvényszerű, hogy kizáródik akkor puff kész is a vérrög, akkor miről ismerem fel, hogy most igen vagy nem?

+1

Ha valóban rögösödésről van szó, hogyan gyorsíthatnám meg a felszívódást ( neten egy tanácsot olvastam, hogy lioton géllel próbálkozzak)

19/f



#aranyér #felszívódás #aranyértanácsok
2018. máj. 28. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Detralex vagy Diozmin-hesperidin szedése segít (nem azonnal, hetekkel később érződik a hatás). Ajánlom a hemoridot, a krémet és kúpot is néhány hétig. Nem fogsz hinni a szemednek, de egyre kisebb lesz és visszamegy, kb. két-három hét.
2018. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!