Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jóindulatú méhnyakrák?

Jóindulatú méhnyakrák?

Figyelt kérdés
Jelenleg terhes vagyok és a rakszűrésen jöindulatú daganatot diagnosztizaltak. Majd szülés után 6 héttel kell visszamennem és akkor foglalkoznak majd ezzel. Mit szoktak ilyenkor csinálni? Műtét vagy csak gyógyszerek? Mire készüljek?0

2018. máj. 31. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy jóindulatú méhnyakrák!


El kellene olvasni pontosan a rákszűrésed diagnózisát!

2018. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi. Méhnyak jóindulatú daganata
2018. máj. 31. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A jóindulatú daganat nem rák! Ha túl nagyra nő, kioperálják. Az orvosodat kérdezd, nem értem, hogy mért nem akkor kérdezted, amikor mondta. A legközelebbi terhesgondozáson kérdezz rá.
2018. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Mivel azt sem tudjuk, milyen bajod van, így erre a kérdésre értelmes választ adni nem lehet.

Nyilván nem rák, mivel jóindulatú rák nincs alapból ráknak csak a rosszindulatú daganatot nevezik.


Mi áll pontosan a rákszűrésben?

2018. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az áll benne hogy HPV gyanús és egy kód meg Az hogy méhnyak jóindulatú daganata. Az orvos elrohant miutan kozolte hogy szules utan foglalkozik ezzel ezert nem tudram megkerdezni. Csak arra lettem volna kivancsi hogy ennek mi a kezelesi modja majd szules utan
2018. máj. 31. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a megfelelő orvosnál vagy? Az, hogy egy orvos a betegbe belefojtva a szót konzultáció közben lelép, az elfogadhatatlan.
2018. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kódot nem kell figyelembe venni, az szerintem csak simán a BNO kód, ami rákerült.

A HPV gyanú egyelőre tényleg nem érdekes, ha amúgy rendben van a rákszűrés. Esetleg majd szülés után egy HPV tipizálást kell végezni, hogy van-e magas kockázatú HPV fertőzésed.

2018. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!