Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Evek ota rosszul alszom most...

Evek ota rosszul alszom most betetőzött mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
56 eves ferfi vagyok 20 eve 0.25 xanaxon kezdtem . 2 eve kaptal lendormint ami sokszor eberseget okoz. De dogoznom kell igy nehez. A lebdornin kamillaval jo volt de egy honap utan görcsöt okozott. Most is 2 kor bevettem fel 4 kor meg fel voltam az alom hianyaban. Mivel azonos hatoanyagrol vab szo meg egy fel rivotril es 1 rudotel. Ettől elalszom. Vagy csak az utobbi kombinaciot hasznalni? Allitolag a majnak
2018. jún. 3. 12:18
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jo de szerintem minden gyogyszer terheli a malyat.
2018. jún. 3. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Már hozzászokott a szervezeted a gyógyszerhez. Úgyhogy vagy emelsz a mostani adagon (tehát egész Rivo), vagy kérsz másik gyógyszert az orvosodtól.


De valóban minden gyógyszer megterheli a májat. Meg a gyomrot is.

Természetes hatóanyagokkal nem próbálkoztál még?

Citromfűtea, levendulatea, gyógynövényes nyugató-altató tabletták (pl. Nervenpflege, Sedacur), illóolajak...

Szerintem ezeket kombinálva kizárt, hogy valaki ne tudjon elaludni.

2018. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!