Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a reggeli...

Mi lehet az oka a reggeli hasmenesnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sose gondoltam, hogy valaha ide irok majd, de mar nem tudom, mit tegyek...Az en storym februarban kezdodott, amikor elkezdtem rendszeresebben kapszulas kavet inni (nem tudom, van-e koze hozza, ezert megemlitem.) Szoval februarban egy natha utan arra lettem figyelmes, hogy csak reggel ugyan, de lagy-hig szekletem van, abszolut nem formalt es normalis. Ez a szekletgond mar ket hete tartott, aztan elmentem haziorvoshoz, aki elkuldott vertesztre, vizelettesztre, es szeklettesztre, minden normal volt. Elmentem hasi uh-ra is, de ott sem volt elteres. A hazidoki szerint nagyon ideges vagyok, talan stresszes, nem akar felirni nyugtatot, ugyhogy sportoljak valamit. Amugy teny, hogy nagyon stresszes vagyok es mindenen aggodalmaskodom...

Szerinte a nagyobb betegsegek kizarhatok, mert nalam ez csak reggel van, es napkozben semmi. Raadasul nem fogyok, sot... Marciusban volt egy vitam a kollegammal, akkor mintha egy nagy suly esett volna le bennem, megvilagosodtam, hogy a kollegam viselkedese zavar. Masnaptol hetekig semmi bajom nem volt, egeszen addig, amig most majusban tobb hetvegen nem voltam itthon, mert el kellett utaznom, raadasul egy megfazas is kozbejott. Gyakorlatilag most majus eleje ota ujra elkezdodott az egesz. Majusban voltam mas mkatt verkepet megnezetni, azt mondtak olyan tokeletes, mint a tankonyvekben.

Ket hete vasarnap volt egy normalis reggel, nem ertem hogy, de masnap ugyanugy folytadott minden, mint egy tehenylepeny (bocs). Etelallergia vizsgalaton meg nem voltam. Ajanlotta a doki, hogy probaljam kiszurni, milyen etelre lehetek erzekeny, de oszinten, nem tudom. Minden reggel, ahogy felkelek, jonnek a gondolatok, hogy sokat kell utaznom meloba, hogy szar a kozlekekedes es hogy biztos megint f.sni fogok reggel. Ez egy ordogi kor, nagyon zavar.

A mozgasra most ramentem (hullahop karika, kardio), es szedem a Nervenpfleget, meg elkezdtem inni Salvus vizet (hatja segit) es a Lactiv tablettat is szedem heti ketszer lassan egy hete, de semmi valtozas.

Anyukam egyszer meselte, hogy amikor uj helyre koltozott es uj munkahelye lett, fel even at reggeli f.sasa volt.

Veletek volt mar ilyen? Van valamilyen tanacs?

Koszonom szepen!



#egészség #Reggelihasmenes #hasmenes hasmars
2018. jún. 4. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állandó stressz okozhat ilyet. Hallottam már olyat, hogy valaki hosszú hónapokig (lehet, hogy egy évig is) stresszelt, mindig volt valaki vagy valami, ami felhúzta őt és ment a hasa. Szervi gondja pedig nem volt. Szerintem nálad is ez lesz, szóval nyugi.
2018. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves Valaszolo! Ebben remenykedem en is. Az alhasam nagyon ritkan szokott szurni, de az peteeresszeru inkabb. Az is lehet, h a belfloram a sok fositol mar kikeszult. Adott is a sors rendesen iden :( Koszonom a valaszod!
2018. jún. 4. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Használj Normafloret. Ez nekem segített egyszer, amikor elkaptam valami vírust.

2018. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves "Elso" :) Mar tul vagyok a Normaflore-on. Nem valtoztatott semmin. Februarban a hazidoki Lactiv Plus tablettat ajanlott, de akkor nem volt, csak granulatum formajaban. Azt vettem akkor. Most a tabletta formajat napi 2x szedem reggel es este. Hat kevesebb, mint egy het utan se tortent valtozas igazabol :)
2018. jún. 4. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Kávétól is lehet. Ha már megemlítetted.
2018. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igy igaz. :) Visszaszoritom a kavet, bar a reggeli elott, rogton a felkeles utan mar szaladnom kell!
2018. jún. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!